Witamy Państwa na stronie gospodarstwa Eko Sioło znajdującego się w miejscowości Bistuszowa koło Ryglic.

Okolica i położenie

Malownicza, spokojna  lokalizacja w okolicy Ryglic i Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki i komfortowe warunki pobytu sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny, aktywnej turystyki, imprez okolicznościowych, a także szkoleń firmowych. Bistuszowa położona jest na północnym skraju Pogórza Karpackiego, 4 km od Tuchowa, a około 30 km od Tarnowa. Walory przyrodnicze i krajobrazowe zachęcają do pieszych wycieczek i rajdów rowerowych, ukazując piękno i różnorodność flory i fauny.

Innymi walorami okolicy jest łagodny górski klimat, czyste powietrze oraz przyjazne, ekologiczne środowisko z licznymi chronionymi roślinami. W lasach, które stanowią pewną część Bistuszowej, spotkać można: sarny, jelenie, dziki, zające, bażanty i kuropatwy. Widoki, jakie rozpościerają się z Bistuszowej czynią to miejsce niezwykłym.

Ekosioło

Eko Sioło to 10 ha terenu w pięknej okolicy otoczonego lasem. Na jego terenie znajduje się zbiornik wodny o powierzchni 3800 m2, średniej głębokości 2 m, zawierający 5000 metrów sześciennych wody. W zbiorniku znajdują się dwie sztuczne wyspy. Jedna z nich jest miejscem lęgowym łabędzi, a na drugiej znajdzie się altana biesiadna kryta strzechą. Jezioro jest otoczone ścieżką spacerowa prowadzącą po urokliwych mostkach. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy też plażę usypaną z piasku, na której można się opalać, grać w siatkówkę plażową, grać w bulle, palić ognisko, grillować, pływać łódką i rowerkiem po zalewie czy wędkować.

Oferujemy 16 komfortowych miejsc noclegowych w dwuosobowych pokojach z łazienkami. Jeżeli zajdzie potrzeba, po dostawieniu dostawek hotelowych maksymalnie nocować może 24 osoby. W domu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, kominek, jadalnia, ogólnodostępny taras z grillem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

opinie naszych gości